Konto - kas tai ir kam skirta?

Konto - sistema finansų valdymui ir buhalterinei apskaitai. Ji apima didžiosios knygos, atsargų, pirkimų, pardavimų, kasos ir banko, atsiskaitymų ir turto buhalterinę apskaitą, ataskaitas VMI, statistikai, finansinei analizei, valdymui bei įžvalgai. Naudotojo sąsajos ir duomenų lygyje integruota su Logas, Bonus bei kitomis Labbis4.PRO sistemomis. Ši savybė suteikia galimybę verslo informacijos apskaitą stebėti kaip vieningą nenutrūkstamą procesą bei laiku įžvelgti verslo plėtros galimybes ir pokyčius.

X

Užsakymo forma

Pirmą mėnesį NEMOKAMAI išbandykite BONUS specialų pasiūlymą MINI. Užpildykite šią užsakymo formą ir per 1 d. d. atsiųsime specialiai Jums sugeneruotą nuorodą per kurią galėsite prisijungti prie sistemos. Po mėnesio, nepareiškus noro pratęsti darbą su sistema, ją automatiškai deaktyvuosime.


PALAIKOMA,
todėl patikima

Nuolatos vystoma ir tobulinama sistema. Atsižvelgiant į klientų poreikius, įstatymų pokyčius bei technologijų pokyčius, leidžiami tiek dideli, tiek maži naujinimo paketai.

ATNAUJINAMA,
nes įstatymų kaita - mūsų rūpestis

Besikeičiančius įstatymus laiku sekti ir pritaikyti prie savo veiklos yra išties nelengva ir atima daug laiko, todėl tuo pasirūpinsime mes, sistemoje laiku ir kokybiškai įdiegdami įstatymų pokyčius. Mumis pasitiki daugiau kaip 600 Konto klientų.

MODERNI,
nes sukurta naudojant naujausias technologijas

Šiuo metu Jums pristatome sistemos Labbis III naują versiją Konto, sukurtą naudojant naujausias Microsoft technologijas.

Dėl unikalaus technologinio sprendimo sistema veikia greitai ir patikimai.

Ji pasiekiama interneto pagalba, nes instaliuojama tik tarnybinėje stotyje (serveryje) ir veikia debesų ir virtualaus dedikuoto serverio aplinkoje.

Galėsite formuoti finansinę atskaitomybę pagal Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymus ir, esant poreikiui, pagal motininei įmonei galiojančius įstatymus ar tvarkas – be jokio operacijų įvedimo dubliavimo.

VALDOMA,
nes orientuota į valdymą, pagrįstą išsamiais ir savalaikiais duomenimis

Sprendimus galėsite pagrįsti operatyvia, išsamia ir koncentruota informacija. Saugomi tiek pirminiai duomenys ir dokumentai, tiek apjungti ir apdoroti duomenys.

Turėsite patikimus duomenis valdymui: vidinio audito funkcija saugo pilną istoriją apie naudotojo atliktus veiksmus, naudotojų teisių ir vaidmenų sistema garantuoja saugią prieigą prie leidžiamos informacijos ir leidžiamų operacijų.

EKONOMIŠKA,
nes didžiąją dalį konfigūravimo darbų galėsite atlikti patys

Sistemos ekonomiškumą lemia tai, kad specialių valdymo įrankių pagalba daugumą konfigūravimo darbų galima atlikti savarankiškai ir be jokio programavimo. Yra sukurti sistemos valdymo įrankiai: ekranų ir pirminių dokumentų formų dizaineris – tai galimybė naudotojui pačiam kurti asmenines ekranų formas, pirminius dokumentus, įtraukiant skaičiuojamus laukus, paveikslėlius; informacijos paieškos sistema – greitam duomenų suradimui; naudotojų pagalbos sistema - pasiekiama iš kiekvieno sistemos lauko; kontrolės priemonės – apsaugančios naudotoją nuo klaidų.

VEIKLOS SRITYS
Su Konto galite daugiau