Taikymas

Sistema Bonus naudojama darbo užmokesčio skaičiavimams, žmogiškųjų resursų planavimui, personalo valdymui,  darbo grafikų rengimui ir tabelių sudarymui. Ši sistema taip pat stipriai prisideda prie vidinės įmonės komunikacijos gerinimo ir, žinoma, veiklos efektyvumo.

X

Užsakymo forma

Pirmą mėnesį NEMOKAMAI išbandykite BONUS specialų pasiūlymą MINI. Užpildykite šią užsakymo formą ir per 1 d. d. atsiųsime specialiai Jums sugeneruotą nuorodą per kurią galėsite prisijungti prie sistemos. Po mėnesio, nepareiškus noro pratęsti darbą su sistema, ją automatiškai deaktyvuosime.


Gamybos įmonėms

Darbo jėgos resursų valdymas pritaikytas atsižvelgiant į gamybos paskyras. Darbo laiko efektyvumo stebėsena vykdoma pagal atskirus darbo barus ar projektus, į kuriuos suskaidomas visas gamybos ciklas. Sistema pritaikyta efektyviai valdyti darbo laiką pagal darbo pamainas ir grafikus.

Sprendimas algalapių spausdinimui spaustuvėje (UAB „Vičiūnų grupė“)

Sistemos Bonus integruotos komponentės (darbo užmokesčio, darbo laiko, personalo ir savitarnos portalo) apjungė visus su personalo, darbo laiko ir darbo užmokesčio valdymu susijusius procesus, nuo darbuotojo įdarbinimo iki jo atleidimo. Projekto apimtyje sukurtas įskiepis darbuotojų algalapių spausdinimui spaustuvėje - formuojant algalapį jis talpinamas į voką.

Skirtingų industrijų įmonių grupės personalo valdymui (UAB “Arvi” ir ko įmonių grupė)

Sėkmingai sukurtas ir įdiegtas centralizuotas ir vieningas įmonių grupės personalo valdymui skirtas sprendimas. Sistemoje Bonus susisteminti ir aprašyti visų grupės įmonių poreikiai, centralizuotai taikomi sistemos parametrai.

E-mokymai

Realiu laiku jūs galite klausyti paskaitas, užduoti klausimus bei gauti atsakymus. Tai virtuali klasė Jūsų darbuotojams, taupanti darbo laiką ir lėšas.

Mokykloms ir darželiams

Specialus sprendimas tarifinio atlygio skaičiavimui.