Sukauptų atostogų panaudojimo terminus apibrėžia DK patvirtinimo, įsigaliojimo ir įgyvendinimo įstatymo 6 str. 8 d. ir DK 127 str. 5 d. Nagrinėjome įstatymus, konsultavomės su VDI ir sukūrėme įrankį šių teisės aktų įgyvendinimui.

Bonus sistemoje rasite naują įsakymo tipą ir vienu veiksmu galėsite nurašyti atostogas. Prieš patvirtindami atostogų nurašymą galėsite peržiūrėti atrinkus darbuotojus ir jų atostogų likučius pagal atostogų rūšis ir darbo metus ir pažymėti kuriuos norite nurašyti.

Kadangi nėra patvirtinto baigtinio sąrašo priežasčių, dėl kurių darbuotojas negalėjo pasinaudoti atostogomis, turėsite įvertinti, ar visus atrinktus likučius reikia nurašyti.

Patvirtinus atostogų nurašymą galėsite atspausdinti atostogų nurašymo įsakymą ir su juo supažindinti darbuotoją. Įsakymo šablonas bus sukurtas pagal jūsų pateiktą pavyzdį.

Atostogų likučiai gali būti tvarkomi rankiniu būdu arba paleidžiant automatinius skaičiavimo/perkėlimo scenarijus, todėl išanalizuosime kiekvieną atvejį individuliai ir pasiūlysime geriausią sprendimą.

 

Registruokitės konsultacijai