UAB "Labbis" sėkmės formulė – tai aukštos kompetencijos, sertifikuota komanda. Mūsų ilgametė patirtis IT rinkoje ir darbuotojų kvalifikacija leidžia pasiūlyti įvairius ir dinamiškus IT sprendimus tiek verslui, tiek viešajam sektoriui. Suformavę patyrusių, ambicingų ir talentingų žmonių komandą mes galime kurti, diegti ir aptarnauti informacines sistemas. Mes turime dizainerius, architektus, programuotojus, analitikus, procesų kūrimo specialistus, projektų vadovus, saugumo specialistus, testuotojus turinčius aukštą kompetenciją, parvirtintą pasaulio mastu pripažįstamais sertifikatais.

Tik aukštos kompetencijos ir lankstaus požiūrio dėka, mūsų komanda įgyvendino daugybę sėkmingų IT projektų. Įgavę žinių ir įgiję ilgametės patirties, drąsiai galime teigti, kad aukštos kokybės paslaugos gali būti teikiamos tik aukštos kvalifikacijos specialistų.

Mes esame:

Novatoriški – nuolat kuriame sistemų patobulinimus, ieškome naujų, patogesnių ir efektyvesnių sprendimų.

Sąžiningi – prisiimame atsakomybę ir užtikriname, kad visi projektai ir darbai bus atlikti aukščiausiame lygyje ir laiku.

Žingeidūs – niekada neatsiliekame nuo naujovių, nuolat stebime rinkos poreikius, tobulėjame patys ir tobuliname savo sistemas.

Atsakingi – prisiimame atsakomybę už kiekvieną iškilusią problemą ir nedelsiant ją sprendžiame.

Lojalūs – išlaikydami aukštą aptarnavimo lygį ugdome kliento ir partnerio pasitikėjimą.

Išradingi – galime pasiūlyti įvairius ir dinamiškus IT sprendimus kiekvienam.

Kūrybingi – lanksčiai prisitaikome prie individualių kliento poreikių.

 

Mes – savo srities specialistai!